10/8/2024
Dostihové závodiště Pardubice
MENU Praktické

Trasa, vjezdy, vstupy, parkování


Areál Dostihové závodiště Pardubice viz 2 mapky níže (1. mapka - kde je Dostihové závodiště a 2. mapka - parkování, vjezdy a vstupy).

Vlakem

Pardubice jsou výborně dostupné vlaky Českých drah ze všech koutů republiky. Najděte si proto své spojení na www.cd.cz. Po příjezdu do Pardubic (na hlavní nádraží) doporučujeme pokračovat do zastávky Pardubice závodiště. 

Autobusem

Pardubice jsou dobře dostupné i autobusem. Prochází jimi několik dálkových linek a především zde končí řada příměstských linek z blízkého okolí. I o víkendu se tak lze do/z Pardubic dostat řadou spojů, jejichž jízdní řád můžete najít zde. Po příjezdu na autobusové nádraží se přesuňte na hlavní nádraží (asi 5 minut chůze) a pokračujte pravidelným vlakem do zastávky Pardubice závodiště. 

Autem - PARKOVIŠTĚ

Parkovací plochy P1, P2 a P7 jsou pro návštěvníky vyhrazeny a u sjezdů označeny (viz 2. mapka níže):

Doporučujeme příjezd směrem od Přelouče. Z centra Pardubic se mohou tvořit kolony.

Cena parkování: 150,- Kč / 1 vozidlo.

Účinkující, stánkaři a US CARS

Pro účinkující a stánkaře platí příjezd od paramského nadjezdu k hlavnímu vchodu do areálu (vjezd C).

Pro US CARS do r. 1990 + všechny Mustangy platí příjezd do areálu od paramského nadjezdu k hlavnímu vchoduod (vjezd C), po zaplnění parkoviště, pak od zadní brány (parkoviště B) dostihového závodiště (sjezd k bráně ze silnice Pražská - značeno jako P2). Na nadjezdu u Parama bude organizator, který bude včas na zaplněné parkoviště upozorní a vozy přesměruje.

Vozy Ford Ranger vjíždějí zadní bránou - vjezd B. Doporučujeme příjezd směrem od Přelouče.
Z centra Pardubic se mohou tvořit kolony.

1. Mapka - Dostihové závodiště Pardubice

2. Mapka - parkování, vjezdy a vstupy