Zúčastněte se unikátní soutěže 2členných týmů ve výměně kol na závodním voze NASCAR ORlON-RACING TEAM a vyhrajte sadu pneumatik Goodyear na osobní vůz podle vlastního výběru* a další hodnotné ceny.
*výběr výherní sady pneu Goodyear bude omezen na běžné užívané typy pneumatik.
Počet týmů je omezen! Neváhejte a registrujte se! Viz Registrační formulář níže!
Podmínky účasti v soutěži NASCAR Pitstop Challenge:
Soutěží se ve 2členných týmech ve výměně kol na čas na závodním speciálu stáje ORlON-RACING TEAM v rámci festivalu Friends fest v Pardubicích dne 12. 8. 2023.
Vstup na festival a účast v této soutěži pouze s platnou vstupenkou Friends fest, kterou si můžete koupit za zvýhodněnou cenu v předprodeji nebo v den konání festivalu.
Soutěže se můžou zúčastnit 2členné týmy. Každý z členů týmu musí být plnoletý (18+). Platí výjimka, kdy druhý člen týmu může být i syn/dcera (15+) prvního člena týmu.
Každý z členů týmu (18+) musí před začátkem soutěže podepsat Souhlas s účastí v této soutěži. V případě, že se zúčastní Soutěže, jako druhý člen týmu, i syn/dcera (15+) prvního člena týmu, bude nutné před soutěží podepsat i Souhlas zákonného zástupce s účastí v soutěži.
Akreditace a poučení soutěžních týmů 12. 8. 2023 v cca 10:30 v sektoru NASCAR týmu ORlON-RACING TEAM. Začátek soutěže v cca 11 hodin.